Naše maturantka úspěšně zorganizovala coffee break

Ve dnech 12. 1. a 13. 1. 2023 naše škola zajišťovala na pardubické univerzitě coffee break při příležitosti setkání učitelů univerzity třetího věku Dopravní fakulty Jana Pernera Univerzity Pardubice. Této společenské akce se zúčastnilo kolem 50 hostů.

Toto setkání bylo součástí praktické maturitní zkoušky Petry Kamenické, studentky 4. ročníku oboru hotelnictví a cestovní ruch. Pomáhali jí žáci z nižších ročníků tohoto oboru. Měli za úkol upravit prostory, naaranžovat stoly a připravit občerstvení pro uskutečnění společenského setkání a na samotné akci zajišťovat přípravu a podávání kávy a obsluhu hostů.

Po oba dny všichni plnili zadané úkoly výtečně, a tak se dočkali v závěru akce od samotných účastníků velké pochvaly za práci, kterou odvedli.