Ve středu 24. června 2026 proběhlo slavnostní předávání závěrečných vysvědčení o závěrečné zkoušce a výučních listů žákům tříd 3. A SOU a 3. B SOU.

Absolventi tímto oficiálně završili své několikaleté snažení a úspěšně ukončili studium. Nyní se vydávají vstříc novým životním výzvám, ať už v podobě dalšího vzdělávání či pracovního uplatnění.

Na památku na léta strávená na naší škole zanechali na památné zdi svůj podpis. Srdečně jim blahopřejeme k dosaženému úspěchu a přejeme mnoho štěstí v osobním i profesním životě!