Smutná zpráva o úmrtí

Zaměstnance školy a naše žáky současné i bývalé zasáhla smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřela dlouholetá učitelka odborných předmětů gastronomického zaměření paní Jarmila Karásková, která na naší škole působila v letech 2007 – 2018 a připravovala naše studenty na řadu prestižních gastronomických soutěží, absolvovala s nimi celou řadu odborných zahraničních stáží a dovedla je nadchnout pro moderní gastronomii.  Právě pro tyto vlastnosti ji její studenti obdivovali a měli rádi. V tomto školním roce začala opět vyučovat na naší škole svůj oblíbený vyučovací předmět technologie přípravy pokrmů.

Přišli jsme o kolegyni mimořádných lidských kvalit, která mnoho roků svého života zasvětila výuce žáků. Budeme na ni vždy vzpomínat jako na energickou, veselou, obětavou a skvělou ženu. Upřímnou soustrast celé její rodině.

R. I. P.