Tým našich studentů postupuje do regionálního kola soutěže Navrhni projekt!

Naše škola se pravidelně účastní populární soutěže Navrhni projekt, která se koná  pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Národního orgánu pro koordinaci Eurocentra. Je určená studentům středních škol, kteří se nebojí prosadit nějakou změnu ve svém okolí, napíší projektovou žádost a vyzkouší si, jak získat podporu z evropských fondů.

V letošním roce sestavili naši studenti pod vedením Mgr. Zuzany Erlebachové 2 soutěžní týmy a přihlásili dva projekty: Labská Relax zóna a Spokojený život napříč generacemi. S druhým projektem postoupili naši druháci Natálie, Nikola, Petr a Patrik do regionálního kola. Konkurence byla velká – ze 43 projektů bylo vybráno do regionálního kola 11 nejlepších.

V současné době náš postupující tým finišuje – musí připravit kvalitní prezentaci a natrénovat představení svého projektu členům odborné poroty.

Přejeme mnoho úspěchů v regionálním kole, které se koná 23. 3. 2020 v Hradci Králové!