Školní klub

Od roku 2008 funguje na naší škole školní klub a cukrárna.

Školní klub nabízí žákům o přestávkách a v hodinách volna příjemné posezení v klidném a estetickém prostředí. Zde mají možnost připravovat se na další vyučovací hodiny, pracovat na počítači s využitím internetu, nebo se jen setkávat se svými přáteli a spolužáky.

V klubu se mohou občerstvit a vybrat si tak ze široké nabídky teplých a studených nápojů, širokého sortimentu svačin od zdravých celozrnných výrobků a zeleninových salátů až po klasické cukrářské zákusky. Na obsluze a prodeji se podílejí samotní žáci učebních oborů.

Mezi žhavé novinky školního klubu i cukrárny patří nový profesionální kávovar a nabídka excelentní kávy Gaetano, jejíž výjimečnost je i v tom, že je spotřebiteli dodávána nejdéle do 14 dní po upražení. Káva Gaetano je jedinou kávou na světovém trhu, která je limitována množstvím.