Michaela Vítová
16.1.2019
Hotelnictví a cestovní ruch
Podnikání

V pátek 11. 1. 2019 se konal již XXII. ročník maturitního plesu Labské střední odborné školy. Maturanti měli k dispozici prostory Kongresového centra Atrium Palace v Pardubicích.

Program plesu byl velmi nabitý. Žáci 4. HŠVS a 2. NS si připravili profesionální předtančení, které se jim vyvedlo na výbornou. Diváky pobavila také taneční skupina U – dance s Libertangem.  V polovině večera se předvedl Štěpán Stratílek s barmanskou show a nechyběla ani zábava v podobě šermířské skupiny Tartas. Celý večer byl moderován Pavlem Cejnarem, kterému se podařilo vydražit dort za pohádkových 3 200 Kč. Vydražené peníze putovaly do pokladny ošerpovaných maturantů.

Celý večer byl velmi vydařený a všichni se krásně bavili. Přejeme všem maturantům hodně štěstí u maturit!