Vítězství v národním kole soutěže Trophée Mille – postupujeme do Remeše!

Gratulujeme! Vítězové národního kola mezinárodní soutěže Trophée Mille, naši studenti Hana a Vojtěch, míří do francouzské Remeše!

Dne 16. listopadu 2019 proběhlo v Jihlavě vůbec první národní kolo mezinárodní soutěže Trophée Mille, konané mimo Francii. V nákupním centru Citypark vařilo soutěžní pokrmy z regionálních potravin osm dvoučlenných týmů, které tvořili žáci středních hotelových škol z celé České republiky.

Členové odborné poroty hodnotili nejen výslednou chuť pokrmu, uvařeného z povinných surovin, ale také to, jak bylo jídlo prezentováno na talíři. Důležitá byla i práce v kuchyni a dodržování hygienických předpisů na pracovišti.

Hana a Vojtěch tak díky svému umu budou reprezentovat naši školu na mezinárodním kole ve Francii v roce 2020. 

Odkaz na článek ze stránek kraje Vysočina.